Sıfırdan ALAN ADI (Domain) ve HOSTING Satın Alma Rehberi | Adım Adım Web Sitesi KurmakWeb sitesi sahibi olmak isteyenler için alan adı (domain) ve hosting satın alma rehberi. Web sitesi kurmak, web sayfası açmak için bunlara ihtiyacınız var ve adım adım nasıl alındığını gösteriyorum.
http://bit.ly/guzelnettr

Bu derste domain nasıl alınır, hosting nasıl alınır, bu hizmetlere FTP ile nasıl bağlanır ve ilk sayfamızı nasıl oluşturabiliriz, bunları görüyoruz.

✓ Destek olmak için KATIL: https://www.youtube.com/channel/UC7V5OLL3CjoHz6t6XpNRFKg/join
✓ Instagram’da takip et: https://www.instagram.com/sanagrafi
✓ Blog: https://www.sanagrafi.com

20 thoughts on “Sıfırdan ALAN ADI (Domain) ve HOSTING Satın Alma Rehberi | Adım Adım Web Sitesi Kurmak

  1. Aradığım cevap: Sitenizi asp uzerinden kodlayacaksanız Windows Php üzerinden kodlayacaksanız Linux işletim sistemli sunucuya ihtiyacınız olacak 4:15

  2. harika video abi. sadece bişi sorsam. custom filetype associations kutucuğu boş gözüküyor bende. “filetype’ı seçtikten sonra vs studio code ile aç” kısmından sonrasını yapamadım. yardımcı olur musun? teşekkür ettim

  3. S.a hocam kolay gelsin. Ben godaddy üzerinden domain satın aldım. Sormak istediğim bir konu var. Bu domain satın alınan siteler yasal değil mi? Mesela biberdolmasi.com alınabilir diyor. Bunun sahibi yenilenemez ise ve deleted durumuna geçerse alınabilir diye biliyorum ama. Bunu almamız bize herhangi bir sıkıntı yaratmaz değil mi? Ben deleted domain'lerden aldım domainimi satmak için. Siz bu işin içinde olduğunuz için bilirsiniz tabi ama ben kafamda soru işareti kalmasın diye soruyorum. Kimsenin hakkına girmeyelim başımız ağrımasın diye soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *